Aktuálně: Registarce byla uzavřena a opět bude otevřena, po vyřešení, zdali všichni co chtěli být zaregistrováni, odpoěděli na email, jestli zde stále chtějí nebo enchtějí být členy.
Přečtěte si: *(Opět) Úpadek blogu
Přihlašte se: ---
Vemte si Pokemona: ---
Zprávy pro vás: V blízské době očekávejte kontrolu členů

Únor 2012

(Opět) Úpadek blogu

16. února 2012 v 18:05 | Nanashi |  Nástěnka
Asi jste si všimli, že blog nám (opět) upadl. Poslední článek přibyl přesně před měsícem. Moc nás to mrzí, ale také jsme prostě najedndou měli jiné věci. Prostě, nebudem si nic nalhávat a jak řekla Kulí (cituji): ,,Newím, ale musíš uznat že na tohle už sme staré :( A nebaví nás to jako předtím :( :/" a má naprostou pravdu, já vím, ne, obě to víme, ale i tak nějakou část nás to pořád baví a proto se (opět) pokusíme dát Pedii do kupy a dostat ji co nejvýš, jako byla dřív, ještě než jsme ji celou ukončili! Začneme tam kde jsme skončili, takže doufám, že nám dáte ještě jednu šanci, ale pochopíme když ne, protože už jsme po vás těch šancí chtěli několik (co já vím tak tohle je, když odečteme první spuštění blogu, asi třetí). No a teď konec mluvení a de se na činy.
Nejdřív všem členům rozešlu mail o obnově a pak lidem co se chtěli zaregistrovat mail, jestli mají o členství zde zájem. Pak se (snad) vrhnu na ostatní věcí.
Nanashi
Edit 18:07: Emaily nejspíš rozešlu z osobního mailu, protože nevím heslo an email Pedie, děkuji za pochopení.
(C)Pedie.blog.cz 2010 - 2012
Hlavní administrátor: Deny a Kulí
Ostatní administrátoři: ---
Datum založení blogu: 28.12.2010
Blog obnoven: 6.1.2012
Na všechny články na tomto webu se vztahují autorská práva.
Je zakázáno veškeré kopírování!

ARCHIV